Eile, 9. mail, kohtus meie FCI Tallinn 2008 S.B võistkond Raplamaa JK Märjamaaga ja pidi leppima 1:2 kaotusega. Mäng pärismurul tekitas meie mängijates mõningast ebamugavust. Kuni mängijad harjusid raske ja ebatasase väljakuga, löödi meile esimene värav. Väravavaht suutis takistada esimest lööki, kuid korduslöögil oli kiirem vastaste ründaja (1:0). Tekitasime küll võimalusi, kuid täpsest löögist väravasse

3 mängu, 3 võitu!

09.06 võttis FCI Tallinn II (treenerid Igor ja Dmitri Denissov) osa Eesti meistrivõistluste teisest etapist (U10 A N/E klass). Poisid näitasid head mängu, jättes enda värava “tühjaks” ja saades kolmest mängust kolm võitu. Nagu ka esimeses etapis, oli tulemus 100%. FCI Tallinn II – Nõmme Kalju FC I (2:0) Artjom Timakov (2) Tallinna FC Flora
Eile, 26. mail, sai FCI Tallinn II (08) S.B. Hiiu staadionil 6:0 võidu Nõmme Kalju III (08) üle. Meie võistkond valdas hästi palli ja kontrollis mängu terve kohtumise vältel. Esimesel poolajal lõi värava Kirill Tšelnokov. Teine värav sündis nurgalöögist, mida andis Andrei Maslennikov. Pall lendas rikošetiga väravavahist väravasse. Esimesel poolajal oli võimalusi veelgi, kuid ründes

3 mängu, 3 võitu

19. mail algasid Eesti meistrivõistlused U10 vanuseklassis. Tuletame meelde, et selles vanusegrupis toimuvad turniirid neljas etapis. FCI Tallinn II võistkond (treenerid Igor ja Dmitri Denissov) võitis esimeses etapis kõik kolm kohtumist: Harju JK Rae Punane- FCI Tallinn II (1:2) Harju JK Punane- FCI Tallinn II (1:2) FCI Tallinn – FCI Tallinn II (1:5) Mängijad teevad