Võit JK Vasalemma (08) üle

Möödunud pühapäeval alustas meie võistkond Vasalemmas meistrivõistluste teist ringi. Mäng möödus tulise võitlusena ja lõppes võiduga 4-3. Värava lõid Roma Bõkov (mängu parim mängija), Tom Nurk (penalti) ja Mark Artjunin (2). Tublid! Võistkonna koosseis: K. Khandogin, D. Sidunov, N. Dmitrijev, T. Saipov, R. Bõkov, M. Vinogradov, T. Nurk, J. Danilov, V. Ossipov, S. Pereverzev, M.

Viik JK Tabasalu valgega (08)

11.  augustil mängis meie võistkond JK Tabasalu valge (08) vastu ja mängis nendega 3:3 viiki! Vastane alustas vähemuses. Otsustasime võrdsustada võimalusi, lastes väljakule sama arv mängijaid (Fair Play). Esimesel poolajal kaotasime 1-0. Teisel poolajal mängis vastane täies koosseisus ning võisime samuti kuuenda mängija väljakule lasta. Pärast teist vastase löödud väravat hakkasid ka meie mängijad agressiivsemalt mängima
6.-8. juulil Wroclaw linnas möödus rahvusvaheline jalgpallifestival Wroclaw Trophy. Turniiril osalenud nelja Eesti klubi seas oli ka meie klubi. Kaks võistkonda, sünniaastaga 2005-07 ja 2008-09, mängisid seitse mängu. Vanemad saavutasid oma alagrupis kolmanda koha. Noorem võistkond võitis oma alagrupi. Veerandfinaalis võitsid nad kohalikku klubi Bumerang seisuga 8:3. Kahjuks poolfinaal ei möödunud nii edukalt. Vastane Wroclawist suutis paremini oma

Palju õnne Šandor!

Täna, 8. juulil, tähistab oma sünnipäeva meie treener Šandor Mandi! Kogu jalgpallipere poolt soovime talle edu töös ja isiklikus elus! Palju õnne, armastust ja kordaminekuid kõiges mida ta ette võtab!
Õnnitleme meie väikseid jalgpallureid esimese koha saavutamise puhul turniiril Estonia Sea Cup! 6-0 võideti võistkonda Trans red, 4-0 võistkonda Põhi Tallinn, 3-0 võistkonda Trans M, 3-1 võistkonda SJK Dina ja mängiti 1-1 viiki võistkonnaga Trans. Turniirist võtsid osa Denis Gaiduk (parim mängija), Ilja Pareiko, Artur Kostin, Artjom Osokin, Ewan Furman, Miron Zinovjev (parim väravakütt), Aleksandr
Lõppes noorte meistrivõistluste esimene ring, mis möödus meie U-13 ja U-12 võistkonna jaoks edukalt. Pärast kaheksat mängu hoiab U-12 võistkond oma alagrupis kolmandat kohta, võites viimases kolmes mängus kokkuvõttes seisuga 29:2. Võistkonna koosseis: Richard Kogut, Arsenii Gusarov, Leon Bespalov, Veniamin Kasatševski, Nikita Kalmõkov, Maksim Korseikin, Dmitri Guljajev, Viktor Kovõlin, Georg Tsõmbaljuk, Pavel Frolov, Edward Sõrovatenko