Täna pidas FCI Tallinn I (sünniaastaga 2008-2009) võistkond oma järjekordset Eesti meistrivõistluste kohtumist. Külalismängus võitsime JK Tarvas Rakveret seisuga 10:0. Pärast 13 vooru jätkame 33 punktiga võitlust alagrupi esimese koha nimel. Järgmine kohtumine leiab aset 22. septembril Järveotsa staadionil FC Levadia Rohelise vastu.

7:0 võit Läänemaa JK üle

Täna võõrustas FCI Tallinn 2008 S.B. võistkond Haapsalust pärit võistkonda Läänemaa JK ja võitis kohtumist seisuga 7:0! Terve kohtumise vältel omas meie võistkond kontrolli mängu üle. Esimesel poolajal õnnestus meil lüüa 4 väravat (Gleb Penkov (2), Fjodr Gorbunov ja Kirill Tšelnokov). Teisel poolajal jätkasime ründamist ning suutsime lüüa veel 3 väravat, muutes mänguseisuks 7:0. Kõigi
Täna mängis FCI Tallinn 2008 SB võistkond külalismängu Tallinna Kalev sinine vastu ning võitis vastast seisuga 4:2! Esimene poolaeg möödus rahulikus tempos, mis maksis valusalt kätte. Peaaegu et ainus vastase rünnak esimesel poolajal viis karistuslöögini. Tuleb anda au vastasele, kelle löök oli meie väravavahi jaoks liig ning seisuks sai 1:0. Selle seisuga lõppes esimene poolaeg.
Võistkond, mis koosnes meie jalgpalliklubi Infoneti emadest, võttis osa Jalgpalli Liidu poolt korraldatavast turniirist ja saavutas esimese koha, saades auhinnaks karika ja FIFA logoga särgid. Kõik tulid turniirile hea tuju ja suure tahtega mängida ning võita. Turniirist võttis osa 12 võistkonda erinevatest Eesti piirkondadest. Saades esimeses mängus Pärnu JK Vapruse üle 2:0 võidu, ei suutnud

Laste jalgpallilaager Lokocamp

Eile algas meie staadionil laste jalgpallilaager Lokocamp, mida korraldab jalgpalliklubi Jõhvi FC Phoenix. Esmaspäevast reedeni lihvitakse oma jalgpallioskusi Moskva Lokomotivi akadeemia treenerite käe all. Laagrist võtavad osad ka paljud meie jalgpallikooli mängijad. Tere tulemast Lokocampi!

2:1 võit

Eile mängis külalismängu Raplas meie 2008 S.B. võistkond ja võitis vastast seisuga 2:1. Esimene poolaeg ei toonud tulemust kummalegi võistkonnale. Teisel poolajal löödi meile värav, kuid see vaid andis meile indu juurde. Teise poolaja lõpu eel viigistas täpse löögiga seisu Amin Ouertani. Just tema lõi ka viimastel minutitel võiduvärava. Oli raske ja võitluslik kohtumine. Õnnitleme