Tasavägine võitlus Levadia ja FCI noortevõistkondade vahel lõppes meie napi 1:2 võiduga.   Esimesel poolajal, 23. minutil, viis meid juhtima Eduard Golovljov, kuid 2 minutit enne poolaja lõppu viigistas skoori Levadia kameruunlasest William Aseidu. 60. minutil oli taas täpne Golovljov ning Levadial ei leidunud jõudu, viigistamaks ka teist korda. Lisaks sai 85. minutil punase kaardi
Nüüdseks on see hetk käes. Oleme finaalis! Sel laupäeval kell 16:00 võitleb FCI esimest korda oma ajaloos Tipneri karika eest. Seni on see ainus trofee, mida meie auhinnakapis veel pole. Üleüldse on meie suhted selle karikaga läbi aastate olnud üsna rasked. Vaid kahel korral oleme astunud üle 1/8 lävepaku – 2013-14 ja 2016-17. 1/2 finaali

Uus filiaal kesklinnas

FCI Tallinn viib läbi esimese lastetrenni uues kesklinna filiaalis. Trenn toimub 25. mail kell 18:00. Kutsume kõiki spordihuvilisi sünniaastaga 2009-2012. Kaasa võtta spordiriided ja välijalanõud. Trenn viiakse läbi aadressil Koidu tee 97.