Täna toimus EJL’i peakontoris 1/8-finaalpaaride loosimine. Mainime, et suurfavoriiditidest Premium liiga klubid endale raskeid vastaseid ei saanud. Meie sõidame loosi tahtel Läänemaale, Haapsallu, kus kohtume septembri teises pooles kolmandas liigas palliva JK Läänemaaga.
Meie kiirvisiit ülikoolilinna lõppes meie suureskoorilise kaotusega.   Welco avas Mikk Valtna abiga skoori juba 9. minutil. Poolaja lõpus suurendas võõrustajate edu aga Oskar Pedosk. Welco jaoks oli eilne võit kõigest teine võit sel hooajal.   Teisel poolajal nägid pealtvaatajad 3 penaltit – neist 2 olid määratud meie väravasse. 50. minutil lõi Mikk Valtna oma
Viimase suvekuu jooksul on meil kalendri tahtel pidada 7 mängu. 24. voorus sai pool nendest mängudest ka mängitud. Seega on koondisepausini jäänud vaid kolm kohtumist. Nagu igas klassikalises muusikateoses, näeb ka meie mängude kava ette nii crescendot kui ka diminuendot – vahelduvad nii tugevamad kui ka nõrgemad vastased. Peale võimsat crescendot, milleks oli mäng Levadia vastu, ootab
Nagu kõik teised liidrid, naaseme võõrsilt võiduga vastase üle, kellele pole kordagi Premium liigas kaotanud. Ka seekord ei leidnud Trans meie vastu veenvaid argumente, kuigi taaskord ei suutnud me kuidagi nulli taga hoida, mis on äärmiselt kurb. Sel hooajal on meie arvel kõigest neli nullimängu, mis on 3 korda vähem kui Floral ja Levadial ning
12. augustil leidis aset meie alagrupi kolmas mängupäev, mis kindlustas kahe võistkonna liidripositsioonid. Nimelt pretendeerivad FCI Tallinn ja Rakvere Tarvas kohale võistluste finaalosas. Kahjuks ei ilmunud võistlustele kohe kaks võistkonda, kes ei saanud hakkama organisatsiooniliste probleemidega. Saades sellel mängupäeval kohe neli tehnilist kaotust, jäid FC Levadia ja Viru-Nigula SK praktiliselt ilma võimalusest jõuda Eesti meistrivõistluste
Kindel grupivõit – 4 mängu ja 4 võitu: 10-2 võit Paide üle, 6-0 võit Kiviõli üle, 4-0 võit Flora üle ja 4-1 võit Rakvere üle. Vaid finaalis suutsime kahjuks pärast 1,5 tunnist pausi kaotada 5-0 Florale. Kokkuvõttes jäime turniiriga rahule – nii selle organiseeritusega kui ka meie võistkonna mänguga nii taktikalises kui ka füüsilises mõttes.